Nieuwsbrief

Organisatie

Vlucht-informatie

Zoeken

Kort verslag afdelingsvergadering

Beste Leden,

 

Stefan Jansen en ik (Sven van Brummen) zijn afgelopen vrijdag naar de afdelingsvergadering geweest.

 

Hierbij een klein verslagje van deze vergadering middels een aantal punten.,

De rest van de punten zullen jullie kunnen lezen in de notulen.

 

 

 • Bestuurs en kiesman verkiezingen.

Alle her en verkiesbare bestuurders zijn herkozen

 • Contributie verhoging.

De eerder aangekondigde contributie verhoging van € 5,- word doorgevoerd.

 • Vrachtprijs

De vrachtprijs voor de africhtingen word met € 0.02 verhoogt.

 • Lossingscommissie
 1. Lokhorst is toegetreden tot de lossingscommissie
 • Opheffen regio`s

Gelden van de vroegere regio`s zouden zijn terugbetaald. Echter is hier geen spoor van te vinden. Ook is niet duidelijk om welk bedrag het gaat. Hier is inmiddels mail contact over

 • Positie duiven in de wagen / temperatuursverschil

Ik heb in de vergadering gevraagd of het mogelijk is dat, als de oude wagen word gebruikt de plekken voorste boven in en achterste onderin leeg gelaten konden worden. Het bestuur gaf daarop het antwoord dat de problemen ontstonden bij 31 duiven in de mand en dat bij de monitoring van 27 duiven in de mand dit probleem veel kleiner tot niets was. Omdat we dit seizoen standaard met 27 duiven in de mand gaan vliegen heb ik het hierbij gelaten.

 • NPO agenda

Het afdelingsbestuur heeft aangegeven haar uiterste best te gaan doen om te zorgen dat de bestuursverkiezing plaatsvind NA dat het ontslag van de voorzitter is behandeld.

Ook zijn er onduidelijkheden over de financiële stukken van het NPO. De penningmeester van onze afdeling wil daarom geen decharge verlenen voordat hij hier een duidelijke heldere en acceptabele toelichting op heeft gehad.

Er is een hitteprotocol geschreven door de NPO waarin is opgenomen dat, mocht er ergens onderweg de temperatuur boven de 25 graden Celsius komen  er nog máár 23 duiven in de mand mogen. Echter, dit is gebaseerd op de gedateerde wagens die nog rijden bij andere afdelingen waarbij de manden nog direct op elkaar gestapeld staan. Onze afdeling wil een uitzondering op de regel aangezien onze wagens zijn aangepast in de loop der jaren en er ruimte tussen de manden in de wagen zit.

Met 23 duiven in de mand bij 25 graden zullen er hoogstwaarschijnlijk capacititeids problemen ontstaan.  

 

 

Namens het bestuur.

Bezoekers

vandaag 91

gisteren 102

deze week 193

deze maand 3166

totaal 317113

Reactie's

 • Mochten de vluchten weer beginnen ......
  Albert Hendriksen 02.05-21:48
  Laat maar horen wat jullie ...

  Lees meer ...